European IT Excellence Awards 2011 pre FN Trenčín

IT projekt Fakultnej nemocnice Trenčín bol nominovaný do medzinárodnej odbornej súťaže European IT Excellence Awards 2011 v Londýne.

altFakultná nemocnica v Trenčíne využíva na evidenciu svojho hmotného majetku informačný systém, ktorý bol ocenený ako unikát na medzinárodnej odbornej súťaži European IT Excellence Awards 2011 v Londýne.
IT projekt pre Fakultnú nemocnicu Trenčín bol nominovaný do medzinárodnej odbornej súťaže European IT Excellence Awards 2011 v Londýne, kde ho porota zaradila medzi päť najúspešnejších IT projektov roka. V konkurencii 62 medzinárodných IT firiem z 23 krajín Európy ide o výnimočný úspech.
Komplexný informačný systém vznikol zo spolupráce so spoločnosťou ACE enterprise Slovakia. Systém ma predovšetkým šetriť čas a uľahčiť hospodárenie. Zatiaľ je používaný na evidenciu hmotného majetku, ale aplikovať sa dá postupne na všetko, na personalistiku alebo aj na lieky.