Trojičky v trenčianskej pôrodnici sa usmievajú na svet

Vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne sa narodili 18. septembra 2013 trojičky. Tri dievčatká sa narodili 30-ročnej mamičke Alexandre z Prievidze. Dostali mená Amélia, Anabela a Adriana.
Takáto udalosť je pre celú nemocnicu výnimočná. Naposledy sa v našej nemocnici narodili trojčatá minulý rok.
Keďže mamička bola prvorodička, dievčatká priviedol na svet primár Gynekologicko-pôrodníckej kliniky MUDr. Peter Kaščák, PhD..
Všetky tri sestričky prišli na svet predčasne a jedna z nich prežila prvých desať dní v inkubátore.
Teraz sú už všetky spolu so svojou mamou na oddelení predčasne narodených detí, kde sa im darí, sú zdravé a robia radosť všetkým lekárom a sestrám na Klinike pediatrie a neonatológie.
Mamička chce aj touto cestou poďakovať Fakultnej nemocnici v Trenčíne, hlavne všetkým zamestnancom pôrodníckeho a novorodeneckého oddelenia za neustálu starostlivosť a profesionalitu a svojim rodičom a manželovi za podporu.

trojicky