Vjazd do nemocnice sa rekonštruuje, žiadame vodičov o pochopenie

nemocnica vstup02Vstup do Fakultnej nemocnice v Trenčíne sa začal od 28. 10. 2013 rekonštruovať. Rekonštrukcia spočíva vo vybudovaní odbočovacieho pruhu do Fakultnej nemocnice smerom od Biskupíc, oprave chodníka pre chodcov a pribudne aj nový priechod pre chodcov priamo pred vstupom do nemocnice.

Nové riešenie vjazdu a výjazdu by malo priniesť bezproblémový, plynulejší a bezpečnejší vjazd vozidiel do nemocnice, čo sa týka predovšetkým sanitiek a vozidiel pacientov a návštevníkov Fakultnej nemocnice.

Vodiči a chodci sa budú počas rekonštrukcie musieť prispôsobiť zúženej vozovke a obmedzeniu dopravy podľa aktuálneho dopravného značenia.

V súvislosti s touto dočasnou situáciou žiada Fakultná nemocnica v Trenčíne všetkých vodičov a chodcov, ktorí prechádzajú okolo rekonštruovaného vjazdu o pochopenie a trpezlivosť pri týchto dopravných obmedzeniach.

Ďakujeme

nemocnica vstup01