Zdravotnícka kvapka krvi vo FN Trenčín

Pridajte sa k nám – darujte krv a pomôžte zachrániť život.

Tradícia organizovaného darcovstva krvi medzi zamestnancami Fakultnej nemocnice Trenčín pokračuje. „Zdravotnícka kvapka krvi“ bude opäť vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne počas letných prázdnin.
Fakultná nemocnica v Trenčíne si uvedomuje potrebu darovania krvi a jej nedostatok. S darovanou krvou lekári a zdravotné sestry pracujú denno-denne a uvedomujú si jej nevyhnutnosť pre chorých ľudí a ľudí po úrazoch. Je preto prirodzené, že je snahou trenčianskej nemocnice rozvíjať prospešnú spoluprácu s Národnou transfúznou službou.
„Zdravotnícka kvapka krvi“ sa uskutoční v termíne 28. 7. 2014 – 8. 8. 2014, kedy budú môcť zamestnanci FN Trenčín darovať krv a podporiť tak svojou účasťou tento vysoko humánny cieľ a dobrú myšlienku. Taktiež svojou účasťou môžu dať lekári, zdravotné sestry a ostatní zamestnanci pozitívny príklad ostatným občanom a podporiť ich rozhodnutie prísť darovať krv.

Vyzývame aj ostatných darcov, aby neváhali a pripojili sa k našej akcii „Zdravotnícka kvapka krvi“. Predovšetkým chceme osloviť prvodarcov krvi, aby sa rozhodli darovať krv a stali sa tak pravidelnými darcami krvi.

Tešíme sa na každého ochotného pomôcť denne od 7:00 -14:00 hod. a v utorok od 7:00-17:00 hod. na pracovisku NTS v areáli Fakultnej nemocnice Trenčín.

Ďakujeme.

Ďalšie informácie: