Obmedzenie činnosti nášho RTG pracoviska z dôvodu výkonu stavebných prác

Od 18.11.2022 budú na našom RTG pracovisku prebiehať stavebné práce a inštalácia nového skiagrafického prístroja, dôsledkom čoho bude činnosť tohto nášho pracoviska obmedzená.
  • Obmedzenie sa bude týkať pacientov odosielaných spádovými lekármi do našej nemocnice za účelom RTG vyšetrenia, takýto pacienti budú smerovaní do spádových RTG pracovísk.
  • Pacienti vybavovaní v ÚPS, detskej APS a na urgetnom príjme budú naďalej vyšetrovaní.
Prosíme Vás o trpezlivosť, predpoklad trvania uvedených stavebných prác  je približne 3 mesiace a jeho výsledkom bude pre Vás vynovené RTG pracovisko.

Ďakujeme za pochopenie