Dermatovenerologická ambulancia

Ambulancia poskytuje dispenzár a liečbu pacientom so psoriázou, hidradenitídou, atopickou dermatitídou, urtikáriou, deťom s hemangiómami, pacientom s venerologickými ochoreniami a pacientom indikovaným na fototerapiu z celého spádového územia. Dermatovenerologická ambulancia je zároveň jedným z deviatich centier biologickej liečby na Slovensku.

Ambulancia v ordinačných hodinách slúži aj ako konziliárna ambulancia pre pacientov hospitalizovaných vo FN Trenčín.
Na vyšetrenie sa môžete objednať osobne alebo telefonicky na tel. čísle 032/6566 201.

Lekári:
MUDr. Daniela Demočková, MUDr. Katarína Trenčanská

Zdravotná sestra:
Mária Spišáková

Ordinačné hodiny:

Pondelok  6:45 - 15:00

Utorok 7:00 -15:30

Streda 7:00 -15:30

Štvrtok 6:45 - 15:00

Piatok  7:00 - 15:30

MUDr. Daniela Demočková

Lokalizácia: ambulancia sa  nachádza v geriatrickom pavilóne na prízemí, vedľa pľúcnej ambulancie - na mape areálu označená číslom 14b: (mapa areálu).