Naše vakcinačné centrum sa nachádza v areáli nemocnice, vedľa neurologického a psychiatrického pavilónu, na začiatku hlavného parkoviska.
Očkujeme vakcínou Comirnaty od spoločnosti Pfizer/BioNTech.
 
Od 18.10.2021 podávame v našom vakcinačnom centre už aj tretiu dávku vakcíny Comirnaty (Pfizer/BioNTech).
3. dávka vakcíny je určená pre:
- imunosuprimovaných / imunokompromitovaných pacientov
(napr. s onkologickým ochorením, po transplantácii, s reumatickou artritídou a pod.)
 
Ak ste takíto pacienti, budete na možnosť aplikovania 3. dávky vakcíny upozornení formou notifikačnej SMS správy od NCZI, v ktorej Vám bude doručený aj PIN kód, potrebný pre registráciu prostredníctvom formulára https://vakcinacia.nczisk.sk/registracia-3-vlna, kde Vám bude pridelený termín očkovania.
Dostaviť sa na podanie 3. dávky budete môcť aj bez predošlej registrácie, bude potrebné sa preukázať doručenou SMS od NCZI.
Pre zefektívnenie manažmentu podania 3. dávky vakcíny však odporúčame, aby ste sa registrovali prostredníctvom : https://vakcinacia.nczisk.sk/registracia-3-vlna predídeme tak príchodu viacerých neobjednaných osôb naraz!
 
V prípade, že Vám notifikačná SMS neprišla , môžete sa k nám dostaviť taktiež bez objednania, avšak bude potrebné sa preukázať písomným odporúčaním od lekára v špecializačnom odbore všeobecné lekárstvo, alebo lekára so špecializáciou v inom špecializačnom odbore ako všeobecné lekárstvo.
 
Bez výmenného lístka – doporučenia, alebo notifikačnej SMS Vám 3. dávka vakcíny nebude môcť byť podaná!!
 
3. dávku Vám môžeme podať najskôr 4 týždne po aplikácii 2. dávky vakcíny, je potrebné si so sebou priniesť potvrdenie o druhom očkovaní proti COVID-19 (elektronický COVID PASS alebo papierový dokument), občiansky preukaz a preukaz poistenca, prípadne vyplnené nižšie uvedené tlačivá.
3. dávku vakcíny podávame v našom vakcinačnom centre iba osobám, ktoré boli zaočkované dvomi dávkami vakcíny Comirnaty (Pfizer/BioNTech) alebo Vaxzevria (pôvodne AstraZeneca), prípadne Sputnik V,  NIE vakcínou Spikevax (pôvodne Moderna).
 
- pre zdravotníckych pracovníkov:
3. dávku Vám môžeme podať najskôr 6 mesiacov po aplikácii 2. dávky vakcíny.
Viac informácií na čísle 032 6566111
 
 
 
 
Naďalej u nás prebieha aj očkovanie detí od 12 rokov a dospelých osôb prvou a druhou dávkou vakcíny Comirnaty (Pfizer/BioNTech).
 

Registrácia pre očkovanie osôb od 12 rokov na podanie 1. a 2. dávky:

Na očkovanie sa môžete registrovať prostredníctvom: www.korona.gov.sk
Po vyplnení a odoslaní registračného formuláru Vám bude doručená pozývacia SMS , s prideleným termínom, kedy sa máte na vakcináciu dostaviť.

 

Bez registrácie:

Ponúkame možnosť zaočkovania aj bez registrácie, termíny a časy, kedy sa môžete dostaviť pravidelne aktualizuje na svojej stránke MZSR : https://www.health.gov.sk/?Ockovanie-bez-registracie

Osoby, ktoré sa k nám dostavia bez objednania však prosíme o trpezlivosť, nakoľko prednosť majú registrované osoby s prideleným termínom. 

 

Očkovanie detí mladších ako 12 rokov:

Zaočkovanie  dieťaťa v mladšom veku ako 12 rokov je možné  s písomným súhlasom koordinátora nášho vakcinačného centra, primára a prednostu Kliniky pediatrie a neonatológie vo FN Trenčín MUDr. Pavla Šimurku, PhD.

 

Výjazdová očkovacia služba:

Naše vakcinačné centrum má zriadenú výjazdovú očkovaciu službu, ktorá vykonáva vakcináciu v externom prostredí – v obciach, vo firmách,  taktiež  v domácom prostredí u imobilných osôb. 

V prípade záujmu vakcinácie prostredníctvom našej výjazdovej očkovacej služby nás môžete kontaktovať:

telefonicky na : 032 6566349, 032 6566601, alebo 0905364083.

mailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Na vakcináciu je potrebné si priniesť nižšie uvedené tlačivá:

Fakultná nemocnica Trenčín má záujem zabezpečiť prístupnosť svojho webového sídla v súlade so zákonom č. 95/2019 Z. z. o informačných technológiách vo verejnej správe a príslušnými vykonávacími predpismi v rozsahu podmienok podľa smernice (EÚ) 2016/2102.

Toto vyhlásenie o prístupnosti sa vzťahuje na webové sídlo www.fntn.sk

Stav súladu

Toto webové sídlo je v čiastočnom súlade so zákonom č. 95/2019 Z. z. o informačných technológiách vo verejnej správe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a príslušnými vykonávacími predpismi v rozsahu podmienok podľa smernice (EÚ) 2016/2102 vzhľadom na prvky nesúladu uvedené nižšie.

Neprístupný obsah

Obsah uvedený nižšie nie je prístupný z týchto dôvodov:

  • Obrázky v PDF dokumentoch neobsahujú alternatívny text. [Kritérium úspešnosti 1.1.1 Netextový obsah]
  • Niektoré PDF dokumenty sú naskenované bez použitia OCR vrstvy. [Kritérium úspešnosti 1.4.5 Text vo forme obrázkov]
  • Menu nie je možné po zameraní myšou odstrániť pomocou Esc. [Kritérium úspešnosti 1.4.13 - Obsah pri zameraní myšou alebo kurzorom]
  • Poradie pri filtrovaní výsledkov nie je správne. [Kritérium úspešnosti 2.4.3 -Poradie prechádzania prvkami]
  • Účel odkazu nie je zrejmý. [Kritérium úspešnosti 2.4.4 -Účel odkazu (v kontexte)]
  • Hypertextové odkazy "čítať viac" nemajú mimo kontext zmysel. [Kritérium úspešnosti 2.4.4 -Účel odkazu (v kontexte)]
  • Pomocou validátora bolo nájdených 30 chýb. [Kritérium úspešnosti 4.1.1 - Syntaktická analýza]
  • Niektoré odkazy nie sú doplnené o informáciu o formáte a veľkosti súboru. Používateľ nie je informovaný, že hypertextový odkaz vedie na súbor iného formátu (napr. RTF, DOCX, XLS, PDF, ZIP atď.). [§18 pís. i) vyhlášky UPVII č. 78/2020 o štandardoch pre informačné technológie verejnej správy]

Vypracovanie tohto vyhlásenia o prístupnosti

Toto vyhlásenie bolo vypracované 06.07.2021.

Vyhodnotenie súladu webového sídla s požiadavkami zákona č. 95/2019 Z. z. o informačných technológiách vo verejnej správe a príslušnými vykonávacími predpismi v rozsahu podmienok podľa smernice (EÚ) 2016/2102 bolo vykonané samohodnotením.

Spätná väzba a kontaktné informácie

V prípade akýchkoľvek problémov s prístupnosťou webového sídla nás, prosím, kontaktujte na e-mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Vynucovacie konanie

V prípade neuspokojivých odpovedí na podnety alebo žiadosti zaslané v rámci spätnej väzby subjektu verejného sektora v súlade s čl. 7 ods. 1 písm. b) smernice Európskeho parlamentu 2016/2102 sa môžete obrátiť v rámci vynucovacieho konania na subjekt poverený presadzovaním Smernice, ktorým je Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky a informatizáciu na e-mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Fakulta zdravotníctva Národne centrum zdravotníckych informácií Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Liga proti rakovine Národná transfúzna služba Slovenskej republiky Operačné stredisko 155

Objednávka PCR testu

Objednanie

Kontrola stavu platby

 

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.

 

© 2021 Fakultná nemocnica Trenčín, IČO: 00610470, DIČ: 2021254631, IČ DPH: SK 2021254631