Dôležité informácie týkajúce sa očkovania počas víkendu 13.3.2021 – 14.3.2021‼

13.3.2021 sa bude konať v Mestskej športovej hale Trenčín preočkovanie osôb druhou dávkou vakcíny Moderna!!

V prípade , že osobám, ktoré majú prísť na preočkovanie, nepríde SMS správa s časom preočkovania, je potrebné sa dostaviť do Mestskej športovej haly približne v rovnakom čase, v akom im bola podaná prvá dávka vakcíny.

14.3.2021 sa v Mestskej športovej hale Trenčín bude konať očkovanie osôb vo veku nad 70 rokov vakcínou Pfizer. Prvotná potvrdzujúca  SMS s COVID Passom a  časom objednania bola doručená s nesprávnym miestom vakcinácie, správne miesto vakcinácie  je Mestská športová hala Trenčín, Mládežnícka ulica 1‼

Zároveň sa posúva preočkovanie osôb vakcínou Astra Zeneca.  Osoby, ktoré boli zaočkované 14.2.2021 prvou dávkou vakcíny Astra Zeneca  v Mestskej športovej hale Trenčín, budú preočkované po 10. týždňoch.
Ohľadom termínu preočkovania druhou dávkou budú informovaní.

Tlačivá potrebné na vakcináciu:

ANAMNESTICKÝ DOTAZNÍK

Poučenie a písomný informovaný súhlas pacienta s očkovaním