Fakultná nemocnica Trenčín používa na tomto webovom sídle súbory cookies, ktoré sú použité za účelom sledovania návštevnosti webového sídla. Prehliadaním a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Vaše otázky

Zobraziť kontaktný formulár

Odoslať e-mail

dobry den, chcem sa opytat ci mozem prist na gynekologicke vysetrenie bez odporucania mojho gynekologa?

Dobrý deň,
na bežné gynekologické vyšetrenie potrebujete odporúčanie svojho gynekológa, v prípade akútnych problémov, v rámci pohotovostnej služby môžete prísť bez neho.


Prosim o informáciu, či je mozné sa objednať na určitý deň a hodinu v prijmovej a konzilliárnej ambulancii na onkologii a koľko sa pripláca za nadštandardnú izbu pri hospitalizácii na onkologickom oddelení. Ďakujem.

Dobrý deň,
na ambulancii sa nedá objednať na deň a hodinu, pacientov berú podľa poradia, počas prevádzkových hodín 7:00 – 12:00.
Poplatok za nadštandardnú izbu na onkologickom oddelení je: za 1-5 noc 15 € a 6 a viac nocí 7,50 €.


Dobrý deň, chcem sa spýtať či nájdem niekde zoznam alebo oznámenia o narodení detí vo vašej nemocnici, hľadám jednu ženu s ktorou som ležala v pôrodnici, bohužiaľ si nepamätám meno... za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,
Fakultná nemocnica Trenčín nezverejňuje zoznam ani oznámenia o narodení detí v našej nemocnici.


Dobrý deň, chcem sa spýtať ako mám postupovať. Potrebujem vypísať tlačivo o pobyte v nemocnici pre komerčnú poisťovňu. Dcéra bola hospitalizovaná na odd. úrazovej chirurgie. Na koho sa mám obrátiť z tohoto oddelenia, resp. v akých časoch. Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,
môžete sa obrátiť na kanceláriu oddelenia úrazovej chirurgie na III. poschodí. Telefonický kontakt 032/6566153.


Dobry den. Počul som ze je vo Fakultnej nemocnici TN zakaz navstev z dovodu chripky. Je to pravda? Ak ano plati to pre celu nemocnicu alebo iba pre niektore oddelenia? Dakujem

Dobrý deň,
z dôvodu pretrvávajúceho nárastu chrípkových ochorení v okrese Trenčín bol dňom 12.02.2016 nariadený Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Trenčíne zákaz návštev na lôžkových oddeleniach FN Trenčín do odvolania. Situácia sa môže zmeniť vždy v piatok, kedy Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trenčíne zasiela aktuálne informácie o stave chrípkového ochorenia v okrese Trenčín.


Dobry den, rad by som sa spytal ci je mozne objednat sanitku pre pacienta ktory ide ku Vam na vysetrenie. Nakolko nie je moznost objednat ju u obvodneho lekara.

Dobrý deň,
pokiaľ nemáte možnosť objednania sanitky u obvodného lekára, môžete si ju objednať priamo na dispečingu, ktorý sídli vo FN Trenčín. Bližšie informácie na telefónnom čísle 032/65 66 333. Poplatok za prevoz je 0,60 € za 1 km.


DOBRÝ DEŇ, CHCELA BY SOM SA INFORMOVAŤ AKO MÁM POSTUPOVAŤ PRI DAROVANÍ HRAČIEK PRE DETI NA ONKOLÓGIU.

Dobrý deň,
ďakujeme za Vašu ponuku, ktorú však nemôžeme prijať nakoľko na Onkologickom oddelení vo FN Trenčín nemáme hospitalizované deti, ale pacientov vo veku od 18 rokov.


Dobrý večer, prosím Vás o informáciu o sestričke v domácnosti,ktorej propagáciu som videla vo vašej nemocnici.Mám 87 ročnú matku,ktorá je onkologickou pacientkou a mala by som záujem o jej opatrovanie.Ďakujem.

Dobrý deň,
vo FN Trenčín sídli agentúra ADOS SALUS – agentúra domácej ošetrovateľskej starostlivosti . Kontaktovať ich môžete na telefónnom čísle 65 28 622 alebo mobilnom čísle 0915 115 269.


Dobrý deň, chcem sa spýtať, ak idem so 4ročným dieťatom na kontrolu na ambulanciu vo Vašej nemocnici sú povinní Vaši zamestnanci nás zobrať skôr, alebo je normálne s malým dieťaťom čakať 3hodiny? Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,
bohužiaľ bez bližšej špecifikácie ambulancie, na ktorej ste boli na kontrole, sa nemôžeme adekvátne vyjadriť. Všetko zároveň závisí od konkrétnej situácie v danej ambulancii.


Poďakovanie- chceme sa poďakovať lekárom a sestričkám na Detskom oddelení FN, kde sme mali hospitalizovanú dcérku za profesionálnu starostlivosť a citlivý prístup. Ďakujeme! rod. Stupavská

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš príspevok. Poďakovanie sme odoslali na Kliniku pediatrie a neonatológie vo FN Trenčín..


Dobry den.prosim vas chcela by som darovat novorodeneckemu oddeleniu detske oblecenie Ako mam postupovat?

Dobrý deň,
ďakujeme za Vašu ponuku, detské oblečenie môžete odovzdať vedúcej sestre na Klinike pediatrie a neonatológie, kontaktovať ju môžete na telefónnom čísle 65 66 316 .


Dobrý deň prajem. Chcela by som sa spýtať, či máte stanovené termíny pre obhliadku priestorov pôrodnice, pôrodnej sály, šestonedelia a pod. pre nastávajúce rodičky? Ďakujem

Dobrý deň,
obhliadka priestorov pôrodnice pre nastávajúce rodičky je možná zvyčajne vo štvrtok o 17:00 hod., presný termín si dohodnite s pani Hromníkovou na telefónnom čísle 65 66 297 alebo na mobilnom čísle 0915 710 818.


Dobrý deň. Ak by som chcela navštívit chirurgicku ambulanciu s úrazom, ktorý má už 4 mesiace a bol ošetrovaný u iného doktora v inom meste,avšak si nemyslím že bolo dostatočne, potrebujem odporúčanie svojho všeobecného doktora alebo chirurga ktorý ma ošetroval? Ďakujem za ofpoveď.

Dobrý deň,

na vyšetrenie budete potrebovať výmenný lístok od všeobecného lekára a lekárske záznamy z prechádzajúcej chirurgickej liečby. Nakoľko platí zákon o slobodnej voľbe lekára, môžete navštíviť iného lekára, ale môže sa sťať, že Vás odmietne v zmysle zákona 576/2004 Z.z. §12 písmeno a.


Dobry den, chcela by som sa opytat,ci pacient-drzitel ztp aj parkovacieho preukazu v arealy nemocnice plati parkovne. Ma takyto pacient pocas hospitalizacie v nadstandardnej izbe zlavu z ceny? Dakujem

Dobrý deň,
návštevníci s parkovacím preukazom pre fyzické osoby so zdravotným postihnutím sú oslobodení od platenia poplatku za parkovanie v areáli FN Trenčín.
Pacient držiteľ preukazu ZŤP platí za nadštandardnú izbu v zmysle cenníka platených služieb FN Trenčín,
nemá nárok na zľavu.


Dobrý deň, z práce ma odvážali RZP priamo na interné odd. Záver - tetánia. Môj obvodný lekár ma bez akýchkoľvek ďaľších vyšetrení chcel nadopovať antidpresívami, ktoré som odmietla, tak ma poslal domov. Môžem sa sama objednať na vyštrenie EMG? Alebo musím mať doporučenie od lekára.

Dobrý deň,
na vyšetrenie EMG musíte mať výmenný lístok - doporučenie od lekára, bez neho sa sama nemôžete objednať.


Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, kto má na starosť LSPP pre dospelých. Čakáreň je v dezolatnom stave, to som si pripadala ako keby som nebola v zdravotn. zariadení. Vlhké, opadané steny, akási plieseň, strašné. To nevidí ani MUDR. Pastvová, ktorej patrí tiež táto čakáreň?Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,
budovu v ktorej je prevádzkované LSPP vlastní Fakultná nemocnica Trenčín. Vieme o danom stave, ale z organizačných dôvodov nie je možné v súčasnosti vyradiť ambulanciu z prevádzky a vykonať rekonštrukciu priestorov a budovy. MUDr. Pastvová nemá priamy dosah na úpravu.


Dobry den, je mozne objednanie na urcitu hodinu na prijmovej ortopedickej ambulancii?

Dobrý deň,
na príjmovej ortopedickej ambulancii nie je možné objednanie na určitú hodinu, pacienti sú vybavovaní podľa poradia. Výnimku tvorí spinálna ambulancia (ochorenie chrbtice), ktorá je prevádzkovaná v utorok a na vyšetrenie sa dá objednať na telefónnom čísle 65 66 431.


DOBRY DEN.CHCELA BY SOM SA SPYTAT CI BY SA NEDALI VYRIESIT VACSIE PRIESTORY NA OCNEJ AMBULANCII.JE TO TAM HROZNE UZKA CHODBA,MALO MIESTA A VELA LUDI.

Dobrý deň,
priestorové možnosti máme momentálne obmedzené a ambulancie plne vyťažené. Pomohlo by však aj dodržiavanie ordinačných hodín pacientmi, ktorí chodia skoro ráno počas prípravy pacientov k operáciám a k hospitalizáciám. Na sedenie sú k dispozícii ďalšie miesta v čakárni za rohom, ktorú pacienti veľmi málo využívajú.


Dobrý deň. Je možné darovať Vašej nemocnici 2% z daní? Ďakujem

Dobrý deň,
vo FN Trenčín je možnosť venovať 2% z daní 3 občianskym združeniam, Trenčianska onkológia o.z., Trenčianska geriatria a dlhodobo chorí o.z. a Trenčianska klinika pediatrie a neonatológie o.z.
Tlačivo si môžete stiahnuť na našej webovej stránke v časti Odborná verejnosť – občianske združenia. Vytlačené tlačivo si môžete vyzdvihnúť u vedúcej sestry oddelenia/kliniky alebo na Oddelení mzdovej učtárne vo FN Trenčín.


DOBRY VECER.NEDALO BY SA NIECO VYRIESIT NA OCNEJ AMBULANCII OHLADOM VELA OBJEDNANYCH PACIENTOV A MALO MIESTA NA SEDENIE A AJ UZKA CHODBA.JE TO TAM HROZNE A ESTE KED IDE NIEKDO NA INAVALIDNOM VOZIKU ALEBO PACIENT S BARLAMI TAK TO JE HROZNE.

Dobrý deň,
priestorové možnosti máme momentálne obmedzené a ambulancie plne vyťažené. Pomohlo by však aj dodržiavanie ordinačných hodín pacientmi, ktorí chodia skoro ráno počas prípravy pacientov k operáciám a k hospitalizáciám. Na sedenie sú k dispozícii ďalšie miesta v čakárni za rohom, ktorú pacienti veľmi málo využívajú.


Dobrý deň, kde môžem napísať pochvalu na Váš nemocničný bufet?

Dobrý deň,
nemocničný bufet má v prenájme a prevádzkuje firma SANGLI s.r.o., pochvalu im môžete napísať priamo do knihy v bufete alebo na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..


Dobrý deň, poprosím o Email na hyperbarickú komoru, potrebujem si dohodnúť procedúru aj s pomocou pre žiadosť na zdravotnú poisťovňu na preplatenie liečby.

Dobrý deň,
mailový kontakt na hyperbarickú komoru: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Dobry den, chcela by som darovat kocik po jednom dietati. Ako treba postupovat,a ci vobec nemocnica,t.j.nejake detske oddelenie pprijme aj takyto dar. Dakujem za odpoved.

Dobrý deň,
ďakujeme za Vašu ponuku, kočík môžete odovzdať vedúcej sestre na Klinike pediatrie a neonatológie. Postup odovzdania, prípadne podpísania darovacej zmluvy si najskôr dohodnite na právnom referáte Fakultnej nemocnice Trenčín, kontakt: 032/65 66 501.


Dobrý deň, ako je možné, že na Lekárskej správe z "pohotovosti" LSPP je razíko úplne inej lekárky než ma ošetrovala? Je to v poriadku? Vďaka za odpoveď.

Dobrý deň,
lekári slúžiaci na LSPP pre dospelých patria do kompetencií Trenčianskeho samosprávneho kraja. V oblasti zdravotníctva a informáciách o pohotovostných službách lekárov sa obráťte na Odbor zdravotníctva a humánnej farmácie. Kontakt: vedúca odboru 032/6555152, referentky 032/6555151, 032/6555158 .


Dobrý večer, prosím Vás pod koho patrí LSPP Trenčín? Chcem upozorniť na prespávanie bezdomovcov na chodbe.

Dobrý deň,
budova, v ktorej je prevádzkované LSPP patrí FN Trenčín. Je niekoľkokrát denne kontrolovaná pracovníkmi strážnej služby FN Trenčín, ktorí pokiaľ nájdu v budove bezdomovca, vyvedú ho von. Na bezdomovcov v priestoroch môžu upozorniť aj zamestnanci LSPP telefonicky pracovníkov strážnej služby, ktorí osobu vyvedú z budovy. V prípade potreby je k riešeniu privolaná Mestská polícia Trenčín. Budova je po 22:00 hod. zamknutá a zamestnanci prípadným pacientom po zazvonení odomykajú.


Dobrý večer.Nastreľujete bábätkám náušničky v nemocnici??Ak áno,dá sa to spraviť pred prepustením z nemocnice?Ďakujem pekne.

Dobrý deň,
vo FN Trenčín nenastreľujeme bábätkám náušničky a doporučujeme ich nastrelovať až po 4. týždni po narodení.


Prečo nemáte na stránke uvedenú presnú poštovú adresu aj s PSČ? Kopu kontaktov tam je, ale adresa chýba.

Dobrý deň,
na webovej stránke Fakultnej nemocnice Trenčín je uvedená poštová adresa aj PSČ na spodnej strane stránky vpravo dolu. Presná adresa: Legionárska 28, 911 71 Trenčín.


Dobry den, rada by som darovala krv, kedze mam 0 plus krvnu skupinu. Ako mam postupovat a kde presne v akych ordinacnych hodinach sa mam hlasit? Ako nieco take, teda ako dlho prebieha a na co by som mala predtym mysliet?

Dobrý deň,
všetky potrebné informácie o darovaní krvi sa dozviete na webovej stránke Národnej transfúznej služby www.ntssr.sk.


kde prosim vas zverejnujete - zákazky § 9 ods. 9

Dobrý deň,
verejný obstarávateľ je povinný zverejniť raz štvrťročne súhrnnú správu o týchto zákazkách, v ktorej pre každú zákazku uvedie hodnotu zákazky, predmet zákazky a identifikáciu dodávateľa. Zákazky uverejňujeme na našej webovej stránke, kde je možné si súhrnné správy za jednotlivé štvrťroky pozrieť - viď:
http://www.fntn.sk/verejne-obstaravanie


Dobrý deň, budem hospitalizovaný na ortopédií.Je možné uzamknúť si na oddelení cenné veci, ako notebook, doklady, peniaze, počas operácie do nejakej skrinky?

Dobrý deň, cenné veci môžete odovzdať sestričke na oddelení, ktorá Vám ich počas Vašej operácie uzamkne na oddelení a následne Vám ich vráti.


Dobrý deň, je na lôžkových oddeleniach wifi pripojenie na internet?

Dobrý deň, Wifi pripojenie na internet je na nadštandardných izbách na nasledovných oddeleniach FN Trenčín:
interné oddelenie, gynekologicko - pôrodnícka klinika, chirurgická klinika, ortopedické oddelenie, urologické oddelenie, OÚCH, onkologické oddelenie, klinika pediatrie a neonatológie.


Dobrý deň. Je na lôžkovom oddelení ortopédie, wifi pripojenie na internet?

Dobrý deň, wifi pripojenie na internet je na nadštandardnej izbe ortopedického oddelenia.

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Fakulta zdravotníctva Národne centrum zdravotníckych informácií Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Liga proti rakovine Národná transfúzna služba Slovenskej republiky Operačné stredisko 155 Kúpele Trenčianske Teplice

Objednávka PCR testu

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.

 

 
© 2024 Fakultná nemocnica Trenčín, IČO: 00610470, DIČ: 2021254631, IČ DPH: SK 2021254631