Fakultná nemocnica Trenčín používa na tomto webovom sídle súbory cookies, ktoré sú použité za účelom sledovania návštevnosti webového sídla. Prehliadaním a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Objednávanie na vyšetrenie

Od 1.9.2020 sa režim anestéziologickej ambulancie mení nasledovne:

 

V zmysle  Odborného usmernenia MZ SR č. 12 826/214-SZ čl. 6, ods. 2 zo dňa 25.6.2014 sú anestéziologické vyšetrenia zabezpečované pacientom pred plánovaným zdravotným výkonom poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, ktorý bude plánovaný zdravotný výkon aj realizovať.
Z tohto dôvodu je objednávanie a realizovanie anestéziologických predoperačných vyšetrení možné prioritne u pacientov podstupujúcich akúkoľvek anestéziu u poskytovateľa FN Trenčín.
Pacienti podstupujúci plánované zákroky  v inom zdravotníckom zariadení ako FN Trenčín nebudú, až na odôvodnené výnimky, akceptovaní k anestéziologickým vyšetreniam vo FN Trenčín.

 

 

Elektronické objednávanie pacientov pre anestéziologickú ambulanciu a ambulanciu hĺbkovej RTG terapie.

Účelom tohto jednoduchého on-line objednávacieho systému FN Trenčín je elektronická rezervácia termínu vyšetrenia výberom z možných voľných termínov a následné potvrdenie vybranej rezervácie. Objednať sa je možné prostredníctvom našej web stránky na konkrétny deň aj čas, čo by malo pre objednaných pacientov znamenať výrazne pohodlnejšiu návštevu ambulancii bez zbytočných prieťahov a dlhého čakania v čakárni.

 Objednanie na vyšetrenie

 

Upozornenie pre pacientov, ktorí sa objednávajú na anestéziologické vyšetrenie:

Aby ste nemuseli vypisovať tlačivá v čakárni, ponúkame tlačivá "poučenie pacienta o anestézii" a "poučenie rodiča o anestézii". Máte ich možnosť stiahnuť, vytlačiť a vypísať ručne (verzia doc).  Vypísané tlačivá doneste so sebou na vyšetrenie.

  • Poučenie pacienta o anestézii  [.pdf]
  • Poučenie rodiča o anestézii  [.pdf]

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Fakulta zdravotníctva Národne centrum zdravotníckych informácií Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Liga proti rakovine Národná transfúzna služba Slovenskej republiky Operačné stredisko 155 Kúpele Trenčianske Teplice

Objednávka PCR testu

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.

 

 
© 2024 Fakultná nemocnica Trenčín, IČO: 00610470, DIČ: 2021254631, IČ DPH: SK 2021254631