Možnosť vyšetrenia protilátok na proti vírusu SARS-CoV2 pre samoplatcov

Fakultná nemocnica Trenčín s účinnosťou od 20. 7. 2021 ponúka možnosť vyšetrenia protilátok proti vírusu SARS-CoV2 z krvi aj pre samoplatcov nasledovne:

•    BEZ ODBERU KRVI

Osoby, ktorým odoberie krv obvodný – resp. iný lekár, si môžu túto krv priniesť BEZ OBJEDNANIA priamo na pracovisko Oddelenia klinickej biochémie, hematológie a mikrobiológie, kde si vyšetrenie zároveň uhradia v hotovosti, v zmysle aktuálne platného Cenníka FN TN:
- kvantitatívne stanovenie súboru dvoch dvoch protilátok IgG/ IgM proti vírusu SARS-CoV2 - 30 eur
- vyšetrenie protilátok IgG po očkovaní (S proteín) - 17 eur

•    S ODBEROM KRVI

Osoby sa  musia objednať na vyšetrenie protilátok, vrátane odberu krvi, prostredníctvom našej webovej stránky: https://www.fntn.sk/online_objednavanie/

(je potrebné zvoliť možnosť Oddelenie: COVID, Ambulancia: Vyšetrenie protilátok zo séra, Vyšetrenie: výber z dvoch možností:
•    Kvantitatívne stanovenie protilátok IgG(N)/IgM(S) proti vírusu SARS-CoV2
•    Vyšetrenie protilátok IgG po očkovaní (S proteín) )

V stanovenom termíne sa dostavia na Urgentný príjem FN TN (na prízemí chirurgického pavilónu), kde im bude odobratá krv na zistenie protilátok.
Tu si zároveň vyšetrenie pacienti uhradia v zmysle aktuálne platného Cenníka FN TN:
-    Kvantitatívne stanovenie súboru dvoch protilátok IgG/ IgM proti vírusu SARS-CoV2 - 35 eur
-    vyšetrenie protilátok IgG po očkovaní (S proteín) - 22 eur

Platba za vyšetrenie protilátok je v oboch prípadoch ( s odberom krvi/bez odberu krvi) možná iba v hotovosti!!!

Výsledok vyšetrenia bude doručený žiadateľovi mailom do 24 hodín.