Očkovanie 3. dávkou vakcíny proti ochoreniu COVID-19 vo Fakultnej nemocnici Trenčín

Od 18.10.2021 podávame v našom vakcinačnom centre už aj tretiu dávku vakcíny Comirnaty (Pfizer/BioNTech).
3. dávka vakcíny je určená pre:
- imunosuprimovaných / imunokompromitovaných pacientov
(napr. s onkologickým ochorením, po transplantácii, s reumatickou artritídou a pod.)

Ak ste takíto pacienti, budete na možnosť aplikovania 3. dávky vakcíny upozornení formou notifikačnej SMS správy od NCZI, v ktorej Vám bude doručený aj PIN kód, potrebný pre registráciu prostredníctvom formulára https://vakcinacia.nczisk.sk/registracia-3-vlna, kde Vám bude pridelený termín očkovania.
Dostaviť sa na podanie 3. dávky budete môcť aj bez predošlej registrácie, bude potrebné sa preukázať doručenou SMS od NCZI.
Pre zefektívnenie manažmentu podania 3. dávky vakcíny však odporúčame, aby ste sa registrovali prostredníctvom : https://vakcinacia.nczisk.sk/registracia-3-vlna predídeme tak príchodu viacerých neobjednaných osôb naraz!

V prípade, že Vám notifikačná SMS neprišla , môžete sa k nám dostaviť taktiež bez objednania, avšak bude potrebné sa preukázať písomným odporúčaním od lekára v špecializačnom odbore všeobecné lekárstvo, alebo lekára so špecializáciou v inom špecializačnom odbore ako všeobecné lekárstvo.

Bez výmenného lístka – doporučenia, alebo notifikačnej SMS Vám 3. dávka vakcíny nebude môcť byť podaná!!

3. dávku Vám môžeme podať najskôr 4 týždne po aplikácii 2. dávky vakcíny, je potrebné si so sebou priniesť potvrdenie o druhom očkovaní proti COVID-19 (elektronický COVID PASS alebo papierový dokument), občiansky preukaz a preukaz poistenca, prípadne vyplnené nižšie uvedené tlačivá.
3. dávku vakcíny podávame v našom vakcinačnom centre iba osobám, ktoré boli zaočkované dvomi dávkami vakcíny Comirnaty (Pfizer/BioNTech) alebo Vaxzevria (pôvodne AstraZeneca), prípadne Sputnik V,  NIE vakcínou Spikevax (pôvodne Moderna).

- pre zdravotníckych pracovníkov:
3. dávku Vám môžeme podať najskôr 6 mesiacov po aplikácii 2. dávky vakcíny.
Viac informácií na čísle 032 6566111

Naďalej u nás prebieha aj očkovanie detí od 12 rokov a dospelých osôb prvou a druhou dávkou vakcíny Comirnaty (Pfizer/BioNTech).

Tlačivá potrebné k očkovaniu 3. dávkou: