Fakultná nemocnica Trenčín používa na tomto webovom sídle súbory cookies, ktoré sú použité za účelom sledovania návštevnosti webového sídla. Prehliadaním a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Prosba o ohľaduplnosť v našom areáli

Milí pacienti, návštevníci našej nemocnice, 
v posledných mesiacoch iste vnímate komplikovanú dopravnú situáciu v našom areáli, ako aj nedostatok parkovacích miest.
Aby ste sa u nás čo najpríjemnejšie cítili a aby sme Vám zabezpečili kvalitnú a bezpečnú zdravotnú starostlivosť, prebiehajú v areáli našej nemocnice a na našich oddeleniach viaceré rekonštrukčné a stavebné práce.
Toto však prináša so sebou úskalia v podobe naplneného areálu, problematickej premávky a nedostatku parkovacích miest. 
Preto by sme Vás chceli požiadať, aby ste pri parkovaní svojich vozidiel boli ohľaduplní, rešpektovali naše dopravné značenia, nebránili prejazdu dodávateľských vozidiel, resp. RZP a sanitných vozidiel, aby sme neboli nútení vzniknuté situácie riešiť v spolupráci s políciou.
Taktiež Vás prosíme, aby ste v tomto období zvážili nevyhnutnosť parkovania v našom areáli, resp. tu so svojím vozidlom parkovali nevyhnutne potrebný čas. 
Veríme, že toto obdobie prerábok s nami trpezlivo vydržíte, odmenou pre Vás bude vynovená nemocnica.
 
Ďakujeme za trpezlivosť a pochopenie!

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Fakulta zdravotníctva Národne centrum zdravotníckych informácií Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Liga proti rakovine Národná transfúzna služba Slovenskej republiky Operačné stredisko 155 Kúpele Trenčianske Teplice

Objednávka PCR testu

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.

 

 
© 2024 Fakultná nemocnica Trenčín, IČO: 00610470, DIČ: 2021254631, IČ DPH: SK 2021254631