Fakultná nemocnica Trenčín používa na tomto webovom sídle súbory cookies, ktoré sú použité za účelom sledovania návštevnosti webového sídla. Prehliadaním a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Spustenie vedľajšieho vstupu do areálu Fakultnej nemocnice Trenčín

Dnešným dňom sme spustili vedľajší vstup do našej nemocnice, ktorý bude slúžiť na bežný vjazd, výjazd osobných, aj dodávateľských motorových vozidiel, vrátane vozidiel záchranných zložiek a pre osoby vstupujúce na pešo. 
Vedľajší vstup sa nachádza na Jesenského ulici (zadná strana areálu nemocnice) a bude v prevádzke každý deň, v čase od 5:00 hod. do 17:00.
Vstupný/ výstupný systém je rovnaký, ako na hlavnej vstupnej bráne nemocnice z Legionárskej ulice.V prípade vstupu do areálu z Jesenského ulice, je možný výstup z Legionárskej ulice a opačne.
 
Veríme, že aj otvorenie tohto ďalšieho vstupu prispeje k zlepšeniu dopravnej situácie v areáli našej nemocnice.
 
 

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Fakulta zdravotníctva Národne centrum zdravotníckych informácií Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Liga proti rakovine Národná transfúzna služba Slovenskej republiky Operačné stredisko 155 Kúpele Trenčianske Teplice

Objednávka PCR testu

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.

 

 
© 2024 Fakultná nemocnica Trenčín, IČO: 00610470, DIČ: 2021254631, IČ DPH: SK 2021254631