Zbierka pre Ukrajinu vo FN Trenčín

Vážení spoluobčania,
vzhľadom k aktuálnej vojnovej situácii na Ukrajine, ktorá určite nie je nikomu z nás ľahostajná, organizujeme vo Fakultnej nemocnici Trenčín materiálnu zbierku.
Najviac potrebné sú:

obväzy, leukoplasty
hygienické potreby: vložky, plienky, vatové tampóny, hygienické vreckovky, vlhčené utierky, sprchové gély, tekuté mydlá, dezinfekcia, toaletný papier ...
káva, čaj
balená dojčenská voda

Oblečenie:
horské topánky
termobielizeň
zateplené tepláky
teplé tmavé alebo hnedozelené bundy
flisové svetre, čiapky
rukavice
čelovky
karimatky
chrániče kolien
spacáky, deky
lekárničky naplnené
boxy pre individuálne lekárničky (prázdne)
nákrčníky
uteráky
respirátory

Uvedené veci budeme sumarizovať do 4.3.2022 do 14.00 hod. v zasadacej miestnosti FN TN, kontaktná osoba je Mgr. Vladimíra Bašková – 032 6566256, prípadne 0326566250, 0908291630.
Ohľadom nosenia vyššie uvedených vecí je potrebné najskôr kontaktovať pani Baškovú!!!
Veci budeme preberať v čase od 8:00 hod. do 14.00 hod.

Utekajúce ženy a deti pred vojnou budú potrebovať našu pomoc aj pri hľadaní bezpečného útočiska. Ak máte možnosť poskytnúť izbu, byt, alebo dom, prihlasovať sa môžete cez dotazník na stránke https://new.ktopomozeukrajine.sk/
ĎAKUJEME